,,Dzieci trzeba tak wychowywać, aby podawały sobie ręce, a nie podstawiały nogi." Tomasz Rybak

03 marca 2018 11:37 | Aktualności

Podsumowanie akcji ,,Góra Grosza"

Nasza szkoła, po raz kolejny, wzięła udział w akcji „Góra Grosza” . Dzięki zaangażowaniu rodziców oraz uczniów Samorząd Uczniowski  zebrał  kwotę 400,19 zł.
Celem akcji Góra Grosza jak co roku było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za zaangażowanie i pomoc dzieciom w trudnej sytuacji życiowej.

Dorota Miszczyk