,,Dzieci trzeba tak wychowywać, aby podawały sobie ręce, a nie podstawiały nogi." Tomasz Rybak

03 marca 2018 11:34 | Aktualności

Projekt edukacyjny ,,Osiedle moich marzeń"

28 lutego 2018 r. w naszej szkole miało miejsce podsumowanie projektu edukacyjnego pt. „Osiedle moich marzeń”, którego opiekunem była p. Dorota Miszczyk.

Celem tego projektu było m.in.: utrwalenie wiadomości o graniastosłupach i ostrosłupach oraz ich siatkach, utrwalenie wiadomości o bryłach obrotowych, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, a także rozbudzanie fantazji i wyobraźni. Projektem tym objęci zostali uczniowie klasy VI, który znakomicie wywiązali się z tego zadania. Efekty ich miesięcznej pracy to makiety zbudowane w całości z brył geometrycznych, prezentujące osiedla marzeń. Makiety zostały zaprezentowane na szkolnym korytarzu, gdzie podziwiać je mogli pozostali uczniowie naszej szkoły.

Dorota Miszczyk

Projekt edukacyjny