Wesołych i bezpiecznych wakacji !!!

19 czerwca 2017 23:08 | Aktualności

Balonowe warsztaty przedszkolaków

W dniu 19 czerwca w Oddziale Przedszkolnym  odbyły się kreatywne warsztaty balonowe dla dzieci. Głównym celem warsztatów jest pobudzanie wyobraźni u dzieci a tym samym rozwijanie  motoryki małej i dużej. Efektem zajęć są stworzone   z pomocą animatora balonowe figury stanowiące źródło ogromnej satysfakcji.

W tym dniu ogromną  niespodzianką  była wizyta  KLAUNA – „ BOLO”  Dzieci  miały możliwość  wykonania  modeli ośmiornic z balonów co przyniosło im wiele radości i satysfakcji.

Dzieci wraz  z  KLAUNEM  spędziły miłe i wesołe chwile na wspólnej zabawie  przy muzyce. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną  a także  zabawy ruchowe.

Dziękuję wszystkim dzieciom  za  wspólną  i  miłą  zabawę !!!

Agnieszka  Mielczarek

Warsztaty balonowe przedszkolaków