11 maja 2017 21:01 | Aktualności

Podsumowanie konkursów

W naszej szkole odbył się apel podsumowujący udział uczniów w konkursach, które odbyły się w ostatnim czasie. Pani dyrektor Małgorzata Sałusz podziękowała wszystkim za reprezentowanie szkoły oraz złożyła gratulacje laureatom.

W konkursach naszą szkołę reprezentowali:

1. Bejnerowicz Emilia (Kangur Matematyczny 2017, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  2. Borkowska Julia (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  3. Dąbrowska Daria (Mini Piłka Nożna Dziewcząt)
  4. Dogadalski  Patryk (Gminny Konkurs Matematyczny, Kangur Matematyczny 2017, Mini Piłka Nożna Chłopców, Gminny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy, Gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, Bieg im. Asi Kening)
  5. Janulewicz Martyna (Przegląd Piosenki Dziecięcej)
  6. Janulewicz Radosław (Bieg im. Asi Kening)
  7. Jasik Gracjan (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  8. Jelonek Aleksandra (Mini Piłka Nożna Dziewcząt)
  9. Kochanowska Zuzanna (Przegląd Piosenki Dziecięcej)
  10. Konat Marika (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Kangur Matematyczny 2017)
  11. Koszal Oliwia (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Mini Piłka Nożna Dziewcząt, Gminny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy, Gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, Bieg im. Asi Kening, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)