„Nauka to pokarm dla rozumu.” - Lew Tołstoj

Aktualności

11 maja 2017 21:01 | Aktualności

Podsumowanie konkursów

W naszej szkole odbył się apel podsumowujący udział uczniów w konkursach, które odbyły się w ostatnim czasie. Pani dyrektor Małgorzata Sałusz podziękowała wszystkim za reprezentowanie szkoły oraz złożyła gratulacje laureatom. 

W konkursach naszą szkołę reprezentowali:

  1. Bejnerowicz Emilia (Kangur Matematyczny 2017, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  2. Borkowska Julia (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  3. Dąbrowska Daria (Mini Piłka Nożna Dziewcząt)
  4. Dogadalski  Patryk (Gminny Konkurs Matematyczny, Kangur Matematyczny 2017, Mini Piłka Nożna Chłopców, Gminny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy, Gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, Bieg im. Asi Kening)
  5. Janulewicz Martyna (Przegląd Piosenki Dziecięcej)
  6. Janulewicz Radosław (Bieg im. Asi Kening)
  7. Jasik Gracjan (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  8. Jelonek Aleksandra (Mini Piłka Nożna Dziewcząt)
  9. Kochanowska Zuzanna (Przegląd Piosenki Dziecięcej)
  10. Konat Marika (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Kangur Matematyczny 2017)
  11. Koszal Oliwia (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Mini Piłka Nożna Dziewcząt, Gminny Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy, Gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, Bieg im. Asi Kening, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  12. Koszal Robert (Mini Piłka Nożna Chłopców, Bieg im. Asi Kening)
  13. Krawczyk Dominik (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych, Gminny Konkurs Matematyczny)
  14. Kryściak Nikola (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych, Kangur Matematyczny 2017)
  15. Małagowska Julia (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  16. Małyszko Joanna (Bieg im. Asi Kening, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  17. Małyszko Martyna (Mini Piłka Nożna Dziewcząt)
  18. Macedoński Aleksander (Gminny Konkurs Matematyczny, Kangur Matematyczny 2017)
  19. Michałowski Eryk (Mini Piłka Nożna Chłopców)
  20. Mojsym Hanna (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  21. Nagórny Szymon (Mini Piłka Nożna Chłopców)
  22. Placek Oliwia (Mini Piłka Nożna Dziewcząt, Bieg im. Asi Kening, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  23. Pobiehuszko Tristan (Kangur Matematyczny 2017, Mini Piłka Nożna Chłopców, Bieg im. Asi Kening, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  24. Rosa Klaudia (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Mini Piłka Nożna Dziewcząt)
  25. Siwiuk Marcel (Gminny Konkurs Matematyczny, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  26. Wilińska Andżelika (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Mini Piłka Nożna Dziewcząt, Gminny Konkurs Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, Gminny Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”, Bieg im. Asi Kening, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  27. Wita Aleksandra (Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  28. Witaszek Adrian (Mini Piłka Nożna Chłopców)
  29. Wojciechowska Julia (Przegląd Piosenki Dziecięcej, Kangur Matematyczny 2017, Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych)
  30. Zagajewski Robert (Bieg im. Asi Kening)
  31. Zasada Radosław (Mini Piłka Nożna Chłopców, Bieg im. Asi Kening)

 

Przeczytano: 116 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Podsumowanie konkursów