04 kwietnia 2017 19:22 | Aktualności

Baśnie Dalekiego Wschodu

Uczniowie klasy II i III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego wybrali się do Sławieńskiego Domu Kultury na przedstawienie ,,Baśnie Dalekiego Wschodu”. Spektakl został przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia. Po raz kolejny mali widzowie mogli podziwiać wspaniałą grę aktorów, a przy tym aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu. Spektakl dopełniony był pięknymi, orientalnymi kostiumami i scenografią oraz piosenkami z charakterystycznymi dźwiękami Dalekiego Wschodu.

Głównym bohaterem był żeglarz Sindbad, który w swoim życiu obrał drogę prawdy, uczciwości i dobra. Dzięki swej mądrości i przebiegłości Sindbad pokonuje wszelkie przeciwności losu i odnajduje spokój i szczęście.

Elżbieta Oleś

Baśnie Dalekiego Wschodu