23 czerwca 2016 23:01 | Aktualności

Pożegnanie klasy VI

„Ostatni raz z moją klasą…” pod takim tytułem przebiegała uroczystość pożegnania uczniów klasy VI. W przygotowanej części artystycznej dzieci podziękowały rodzicom, nauczycielom, koleżankom i kolegom za mile spędzone chwile w naszej  szkole trud i wysiłek włożony w ich naukę oraz opiekę. Wzruszające słowa piosenek w wykonaniu uczennic klasy szóstej z niejednego oka wycisnęły łezkę.
     Podczas tej uroczystości odbyło się również przekazanie Pocztu Sztandarowego Szkoły uczniom klasy V. Uczniowie złożyli także kwiaty pod tablicą pamiątkową patrona szkoły generała Augusta Emila Fieldorfa.

Dyrektor i Nauczyciele szkoły serdecznie dziękują Uczniom za piękną postawę,  osiągnięte wyniki w nauce, ich Rodzicom za bardzo dobrą współpracę oraz życzą wielu sukcesów w życiu.

Maria Żebrowska

Pożegnanie klasy VI 2016