Szkoła Podstawowa im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. ,,Nil" - Klasa VIII

Wychowawca

Czesława Radzka

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:15 - 09:00 fizyka 11 Dariusz Gofryk
09:10 - 09:55 matematyka 5 Dorota Miszczyk
10:05 - 10:50 język niemiecki 11 Malgorzata Sałusz
11:00 - 11:45 wiedza o społeczeństwie 6 Katarzyna Gabryś
12:05 - 12:50 historia 6 Maria Żebrowska
13:00 - 13:45 język polski 12 Czesława Radzka
13:50 - 13:35 chemia 11 Joanna Kluszczyńska

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:15 - 09:00 język polski 12 Czesława Radzka
09:10 - 09:55 język polski 12 Czesława Radzka
10:05 - 10:50 biologia 11 Paulina Cichocka
11:00 - 11:45 matematyka 5 Dorota Miszczyk
12:05 - 12:50 informatyka 5 Dorota Miszczyk
13:00 - 13:45 wychowanie fizyczne 11 Ewa Krysik
13:50 - 14:35 godzina z wychowawcą 12 Czesława Radzka

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:15 - 09:00 język niemiecki 6 Malgorzata Sałusz
09:10 - 09:55 chemia 11 Joanna Kluszczyńska
10:05 - 10:50 matematyka 5 Dorota Miszczyk
11:00 - 11:45 wiedza o społeczeństwie 6 Katarzyna Gabryś
12:05 - 12:50 edukacja dla bezpieczeństwa 12 Elżbieta Oleś
13:00 - 13:45 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Krysik
13:45 - 14:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Krysik

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:15 - 09:00 matematyka 5 Dorota Miszczyk
09:10 - 09:55 fizyka 11 Dariusz Gofryk
10:05 - 10:50 język polski 12 Czesława Radzka
11:00 - 11:45 religia 6 Halina Gancarz
12:05 - 12:50 geografia 11 Paulina Cichocka
13:00 - 13:45 język angielski 6 Katarzyna Gabryś
13:50 - 14:35 religia 12 Halina Gancarz
14:40 - 15:25 doradztwo zawodowe 12 Elżbieta Oleś

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
08:15 - 09:00 matematyka 5 Dorota Miszczyk
09:10 - 09:55 język polski 12 Czesława Radzka
10:05 - 10:50 język polski 12 Czesława Radzka
11:00 - 11:45 historia 12 Maria Żebrowska
12:05 - 12:50 język angielski 11 Katarzyna Gabryś
13:00 - 13:45 język niemiecki Malgorzata Sałusz
13:45 - 14:35 wychowanie fizyczne sala gimnastyczna Ewa Krysik